Přeskočit na obsah

Aneb jak vznikl TECHSAFE

Ahoj, Jmenuji se Tom a bezpečnostním systémům se věnuji již 10 let.

Po studiu bezpečnostní technologií na VŠ jsem se vrhnul do světa alarmů, kamerových systémů a slaboproudých instalací. Prošel jsem si všemi možnými pozicemi od montéra, přes servisního technika až po projektanta.

Poskytoval jsem servis pro průmyslové objekty a nákupní centra a jako projektant se podílel na velkých projektech pro objekty kritické infrastruktury ČR.

Jsem prověřená osoba a disponuji prověrkou Národního bezpečnostního úřadu pro nakládání s utajovanými informacemi ČR až do stupně T – tajné.

Techsafe - zabezpečení domů

Po delší době práce jako projektant mi začaly chybět montáže, servis a přímý kontakt s technologiemi. Občas jsem od projektování odběhl a udělal zabezpečení domu pro známé a kamarády, ale pořád to nebylo ono. Rozhodl jsem se tedy, že svoje předchozí zkušenosti spojím a začnu pro Vás poskytovat kompletní dodávky zabezpečovacích systémů od návrhu po montáž a následný servis. Založil jsem tedy TECHSAFE .

Poskytované služby

Navrhujeme a Instalujeme elektronické zabezpečení objektů. Každé řešení je připraveno na míru pro konkrétního zákazníka a konkrétní objekt. Přijedeme, uděláme obhlídku objektu a navrhneme optimální způsob zabezpečení. Domluvíme se na termínu instalace a poté systém namontujeme a zprovozníme. Před předáním vás zaškolíme a řádně naučíme jak systém ovládat. Je to hračka. Instalujeme tyto systémy:

  • Kamerové systémy
  • Zabezpečovací systémy
  • Alarmy
  • Domácí videotelefony
  • Zvonkové systémy
  • Přístupové systémy

Pojďte s námi vytvářet svět bezpečnější

Techsafe

Ing. Tomáš Havíř
Tel.: +420 792 760 557
Email: info@techsafe.cz
Boskovice

© TECHSAFE.CZ 2022

Top